Menu

  Strona główna
  Dyrektor Szkoły
  Patron Szkoły
  Historia Szkoły
  Sześciolatek w klasie I
  Podręczniki szkolne
  Uczniowie
  Nauczyciele
  Kontakt
  Galeria
  Opieka zdrowotna
  Wymagania edukacyjne
  Samorząd Uczniowski
  Sukcesy szkoły
  Świetlica Szkolna
  Oddział przedszkolny
  RODO
Licznik odwiedzin

Kalendarz

  Lipiec 2019  
Pn Wt śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Koła zainteresowań

  PCK
  Biblioteka
  Basen
  Koło plastyczne
  Koło języka angielskiego
  koło religijne
  Koło sportowe
  Koło regionalne
  Koło teatralne "Aktor"
  Koło polonistyczne "PLEJADA"
  Koło teatralne dla klas II-III
  Koło polonistyczne dla klas czwartych
Koncepcja pracy szkoły

  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Nasz uczeń

 

Aktualności

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

w imieniu Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zwracam się do Państwa z apelem o zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, które wkrótce rozpoczną letnie wakacje.

Dalsza część listu do pobrania

więcej
Szanowni Państwo

Szanowni Państwo,

 w celu uniknięcia oczekiwania w długich kolejkach oraz w celu wcześniejszego przyznania świadczenia i zapewnienia ciągłości wypłat, wnioski o ustalenie prawa do świadczeń:

- "Dobry start" - wyprawka 300+,

- wychowawczych - 500++ (od 1 lipca 2019r. Program Rodzina 500++ na każde dziecko),

- rodzinnych oraz funduszu alimentacyjnego na okres zasiłkowy 2019/2020,

będzie można złożyć drogą elektroniczną od dnia 1 lipca 2019 r.,

za pośrednictwem:

więcej
Pożegnania nadszedł czas...

     Dzisiaj był niezwykły dzień- ósmoklasiści żegnali społeczność szkolną. Pani dyrektor Elwira Kłosowska skierowała ciepłe słowa w stronę absolwentów i pozostałych uczniów. Wygłosiła także pogadankę na temat bezpiecznego spędzania czasu wolnego. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe. Ponadto klasa VII pożegnała swoich starszych kolegów. Przypomniała wspólnie spędzone chwile. Łezka zakręciła się w oku. Uczniowie klasy VIII  przygotowali koncert dedykacji dla nauczycieli. Nie obyło się także bez podziękowań dla Rodziców, którzy przez cały czas wspierali i pomagali. Zostały wręczone podziękowania. Po uroczystości wychowawcy wręczyli świadectwa pozostałym uczniom.
    Wszystkim życzymy bezpiecznych i wspaniałych wakacji.

                                                   Elżbieta Czapska

więcej
BEZPIECZNE WAKACJE-DBAM O BEZPIECZEŃSTWO SWOJE I INNYCH!

Już niedługo upragnione wakacje czas wypoczynku, relaksu, wyjazdów i zabaw.  W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów przypomniane zostały zasady związane z bezpieczeństwem nad wodą w górach, na wsi oraz w trakcie odpoczynku w mieście. Uczniowie zapoznali się z prezentacją multimedialną, przypomniane zostały numery alarmowe oraz uczestniczyły w zgadywaniu zagadek, wykonały również plakaty na temat bezpieczeństwa. Życzymy bezpiecznych wakacji!

 

Aleksandra Dybowska

Joanna Tumińska

więcej
PIĄTKOWY AREOBIK

W piątkowy poranek zaprosiliśmy Panią Annę Grabowską która prowadzi zajęcia aerobiku. Wszyscy chętne wykonywaliśmy polecenia by poprawnie wykonywać ćwiczenia. Celem tego dnia było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej u dzieci oraz kształtowanie poczucia rytmu. Serdecznie dziękujemy Pani Ani za poświęcony czas!

 

Aleksandra Dybowska

więcej
Już za parę dni, za dni parę! wezmę plecak swój i gitarę...!

    Nasze przedszkolaki wspólnie z rodzicami i wychowawcami dnia 13 czerwca udały się na piknik do Osięcin. Tam dzięki uprzejmości pani Moniki Wojciechowskiej, która udostępniła nam działkę rekreacyjno- wypoczynkową mogliśmy w atmosferze zabawy i radości wspólnie spędzić ten czas. Nie zabrakło kiełbasek z ogniska i słodkości na stole. Radości i śmiechu nie było końca. Pogoda i humory dopisały! Po skończonym pikniku bezpiecznie wróciliśmy do domu. Do zobaczenia za rok!

                            Dagmara Byczek

więcej
Ja jestem z mamą na wycieczce...!

     11 czerwca dzieci z przedszkola i z klasy I wraz z wychowawcami i rodzicami udały się na pełną wrażeń wycieczkę do  Płocka. W programie mieliśmy zwiedzanie ZOO , tam zobaczyliśmy egzotyczne zwierzęta, ptaki a nawet ryby. Następnie popłynęliśmy statkiem i podziwialiśmy piękną panoramę Płocka, a na koniec udaliśmy się do sali zabaw Happy Paws- opartej na metodzie montessori.  Zmęczeni upałem ale pełni wrażeń i z uśmiechem na buzi bezpiecznie wróciliśmy do domu.

                    Dagmara Byczek

więcej
Wyjazd do Radziejowa

  W dniu 29 maja nasze przedszkolaki wspólnie ze starszymi kolegami z klasy I-III wybrały się na krótka wycieczkę do Radziejowskiej Astrobazy oraz Miejskiej i Powiatowej Biblioteki. W Astrobazie mieliśmy okazję poobserwować nasze słońce przez specjalny teleskop, oraz zobaczyć odległą od Radziejowa Kruszwicę. Pan Kieraj opowiedział nam o układzie słonecznym, naszej planecie Ziemi, oraz zdradził kilka ciekawostek o galaktyce. Po tym ciekawym spotkaniu udaliśmy się do biblioteki. Pani bibliotekarka w interesujący sposób opowiedziała nam o specyfice pracy takiego miejsca. Pokazała interesujące książki, gry, audiobooki, oraz oprowadziła nas po bibliotece, pokazując salę multimedialną i czytelnię dla dorosłych.  Ale i tak  najbardziej podobała nam się ta część biblioteki przeznaczona dla dzieci, kolorowa, radosna i wesoła jak nasze buzie.

                                                        Dagmara Byczek

więcej
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

List Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w sprawie bezpiecznych wakacji

Szanowni Rodzice
Drodzy Uczniowie,


wakacje letnie to szczególny okres. W czerwcu, lipcu i sierpniu spędzamy czas nad wodą, w górach lub w lesie. Część wakacyjnego wypoczynku wypełnia zabawa w miejscu zamieszkania. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia jednak, że niejednokrotnie zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Chcąc uniknąć zagrożeń wakacyjnych proszę o zapoznanie się z poniższą informacją.

więcej
Własna tabliczka czekolady...

We wtorek uczestniczyliśmy w "czekoladowych" warsztatach - byliśmy w Manufakturze Czekolady w Płocku. Dzieci z klasy V własnoręcznie projektowały czekolady, które pięknie zapakowane zabrały do domu. Degustowały prawdziwą czekoladę do picia oraz ziarno kakaowca. Uczniowie poznali cały proces powstawania czekolady - od plantacji do tabliczki.

Joanna Tumińska
Sabina Jałoszyńska

więcej

 strona: 1 2 3 4 5