Menu

  Strona główna
  Dyrektor Szkoły
  Patron Szkoły
  Historia Szkoły
  Sześciolatek w klasie I
  Podręczniki szkolne
  Uczniowie
  
  Nauczyciele
  Kontakt
  Galeria
  Opieka zdrowotna
  Wymagania edukacyjne
  Samorząd Uczniowski
  Sukcesy szkoły
  Świetlica Szkolna
  Oddział przedszkolny
Licznik odwiedzin

Kalendarz

  Luty 2018  
Pn Wt śr Cz Pt So Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Koła zainteresowań

  PCK
  Biblioteka
  Basen
  Koło plastyczne
  Koło języka angielskiego
  koło religijne
  Koło sportowe
  Koło regionalne
  Koło teatralne "Aktor"
  Koło polonistyczne "PLEJADA"
  Koło teatralne dla klas II-III
  Koło polonistyczne dla klas czwartych
Koncepcja pracy szkoły

  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Nasz uczeń
Sukcesy szkoły
 Sukcesy uczniów w I półroczu roku szkolnego 2017/2018

Oddział przedszkolny, op. Dagmara Byczek:
1. Organizator SP Osięciny,GOK Osięciny, XVIII edycja międzyszkolnego konkursu plastycznego pt: "Jesień na Kujawach"- Maja Jurgielska i Dominika Nowak, szczebel gminny, wyróżnienie

2. Organizatorzy: Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP, Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu oraz inne organizacje, Ogólnopolski konkurs plastyczny pt.: " Zapobiegajmy Pożarom" - Dominika Nowak, szczebel gminny, I  miejsce

3. Organizatorzy: GBP Osięciny, Konkurs plastyczny "Moja choinka"- Paulina Kaczmarek - I miejsce, Lena Pawlak - III miejsce, Antoni Wawrzyńczak, Maja Jurgielska- wyróżnienie

Klasa I, op. Aleksandra Wiśniewska:
1. Organizator S.P Osięciny, Gminny Konkurs Recytatorski pt.: "Moja ojczyzna Polska" - Natalia Orzechowska, wyróżnienie.

2. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bezpieczny Pluszak" - Filip Nowodworski, praca nagrodzona, zakwalifikowała się do finału XIII Edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego;

3. Organizator Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego Włocławek pod patronatem Prezydenta Miasta Włocławka - Natalia Orzechowska, Oliwier Beciński - udział,

4. "Strażacki trud" - udział: Orzechowska Natalia, Nowodworski Filip, Lewandowski Damian.


Klasa II , op. Marianna Becińska:
1. Organizator SP Osięciny, GOK Osięciny, XVIII edycja międzyszkolnego  konkursu plastycznego pt.: "Jesień na Kujawach"- Paweł Małkowski, udział.

2. Organizatorzy: Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP, Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu oraz inne organizacje, Ogólnopolski konkurs plastyczny "Zapobiegajmy pożarom" - Paweł Małkowski, udział.

3. Organizator: S.P Kościelna Wieś, szkolny "Konkurs pieśni patriotycznej"- cała II klasa - I miejsce.


Klasa III, op. Sylwia Dębowa:
1. Organizator: S. P Osięciny, Gminny Konkurs Recytatorski pt. "Moja Ojczyzna Polska"- Michalina Kokowicz, wyróżnienie.

2. Organizator: SP Osięciny, GOK Osięciny, XVIII edycja międzyszkolnego konkursu plastycznego pt.: "Jesień na Kujawach"- Mikołaj Świątkiewicz - szczebel powiatowy, wyróżnienie.

3. Organizatorzy: Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP, Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu oraz inne organizacje, Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. "Zapobiegajmy pożarom" - Bartłomiej Piernik, II miejsce w eliminacjach gminnych.

4. Organizator: S. P. Kościelna Wieś, szkolny "Konkurs pieśni patriotycznej" - cała klasa III, I miejsce.

KLASY IV-VIII

Klasa IVb - op. Joanna Tumińska:
1. Organizator: ZRPCK w Radziejowie, Wiktoria Grabowska, szczebel- powiatowy, Wiktoria Grabowska, III miejsce.


opiekun- Elżbieta Czapska
1. Organizator : Zespół Szkół Szkołą Podstawowa we Włocławku, Przedmiotowy Konkurs Kuratoryjny z języka polskiego - Marcin Walczak, Adrian Szmidt, Katarzyna Spychała, Kacper Misterski, Kacper Krzemiński, Martyna Nogieć, Katarzyna Roszak, Martyna Jankowska, Paulina Czyżewska, etap szkolny, udział.

2. Organizator: S. P. Osięciny, Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej- etap powiatowy:
- Martyna Jankowska - III miejsce,
- Katarzyna Roszak - udział,
- Adrian Szmidt - udział,
- Mateusz Czyżewski - udział.

3. Organizator: EMPIK Włocławek, "Tysiąc sposobów na czytanie książek", etap - wojewódzki:
- Mateusz Czyżewski - udział,
- Martyna Nogieć - udział,
- Adrian Szmidt - udział,
- Kacper Misterski - udział,
- Kacper Krzemiński - udział.


Klasa VII- op. Monika Rydelek
1.  Organizator: S. P. w Toruniu, "VI Wojewódzki Konkurs Historyczny":
- Mateusz Czyżewski - udział ,
- Marcin Walczak - udział.


op. Adam Wojtczak
1. Gminny Turniej Unihokeja - dziewczęta I miejsce, chłopcy II miejsce.

2. Powiatowy Turniej Unihokeja - dziewczęta II miejsce.

 Sukcesy uczniów w II półroczu roku szkolnego 2017/2018