Menu

  Strona główna
  Dyrektor Szkoły
  Patron Szkoły
  Historia Szkoły
  Sześciolatek w klasie I
  Podręczniki szkolne
  Uczniowie
  
  Nauczyciele
  Kontakt
  Galeria
  Opieka zdrowotna
  Wymagania edukacyjne
  Samorząd Uczniowski
  Sukcesy szkoły
  Świetlica Szkolna
  Oddział przedszkolny
Licznik odwiedzin

Kalendarz

  Grudzień 2017  
Pn Wt śr Cz Pt So Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Koła zainteresowań

  PCK
  Biblioteka
  Basen
  Koło literackie
  Koło plastyczne
  Koło języka angielskiego
  Koło matematycze
  koło religijne
  Koło sportowe
Koncepcja pracy szkoły

  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Nasz uczeń
Sukcesy szkoły
 Sukcesy uczniów w I półroczu roku szkolnego 2017/2018

Oddział przedszkolny, op. Dagmara Byczek:
1. Organizator SP Osięciny,GOK Osięciny, XVIII edycja międzyszkolnego konkursu plastycznego pt: "Jesień na Kujawach"- Maja Jurgielska i Dominika Nowak, szczebel gminny, wyróżnienie

2. Organizatorzy: Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP, Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu oraz inne organizacje, Ogólnopolski konkurs plastyczny pt.: " Zapobiegajmy Pożarom" - Dominika Nowak, szczebel gminny, I  miejsce

Klasa I, op. Aleksandra Wiśniewska:
1. Organizator S.P Osięciny, Gminny Konkurs Recytatorski pt.: "Moja ojczyzna Polska" - Natalia Orzechowska, wyróżnienie.

2. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bezpieczny Pluszak" - Filip Nowodworski, praca nagrodzona, zakwalifikowała się do finału XIII Edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego;

3. Organizator Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego Włocławek pod patronatem Prezydenta Miasta Włocławka - Natalia Orzechowska, Oliwier Beciński - udział,

4. "Strażacki trud" - udział: Orzechowska Natalia, Nowodworski Filip, Lewandowski Damian.


Klasa II , op. Marianna Becińska:
1. Organizator SP Osięciny, GOK Osięciny, XVIII edycja międzyszkolnego  konkursu plastycznego pt.: "Jesień na Kujawach"- Paweł Małkowski, udział.

2. Organizatorzy: Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP, Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu oraz inne organizacje, Ogólnopolski konkurs plastyczny "Zapobiegajmy pożarom" - Paweł Małkowski, udział.

3. Organizator: S.P Kościelna Wieś, szkolny "Konkurs pieśni patriotycznej"- cała II klasa - I miejsce.


Klasa III, op. Sylwia Dębowa:
1. Organizator: S. P Osięciny, Gminny Konkurs Recytatorski pt. "Moja Ojczyzna Polska"- Michalina Kokowicz, wyróżnienie.

2. Organizator: SP Osięciny, GOK Osięciny, XVIII edycja międzyszkolnego konkursu plastycznego pt.: "Jesień na Kujawach"- Mikołaj Świątkiewicz - szczebel powiatowy, wyróżnienie.

3. Organizatorzy: Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP, Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu oraz inne organizacje, Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. "Zapobiegajmy pożarom" - Bartłomiej Piernik, II miejsce w eliminacjach gminnych.

4. Organizator: S. P. Kościelna Wieś, szkolny "Konkurs pieśni patriotycznej" - cała klasa III, I miejsce.

KLASY IV-VIII

Klasa IVb - op. Joanna Tumińska:
1. Organizator: ZRPCK w Radziejowie, Wiktoria Grabowska, szczebel- powiatowy, Wiktoria Grabowska, III miejsce.


opiekun- Elżbieta Czapska
1. Organizator : Zespół Szkół Szkołą Podstawowa we Włocławku, Przedmiotowy Konkurs Kuratoryjny z języka polskiego - Marcin Walczak, Adrian Szmidt, Katarzyna Spychała, Kacper Misterski, Kacper Krzemiński, Martyna Nogieć, Katarzyna Roszak, Martyna Jankowska, Paulina Czyżewska, etap szkolny, udział.

2. Organizator: S. P. Osięciny, Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej- etap powiatowy:
- Martyna Jankowska - III miejsce,
- Katarzyna Roszak - udział,
- Adrian Szmidt - udział,
- Mateusz Czyżewski - udział.

3. Organizator: EMPIK Włocławek, "Tysiąc sposobów na czytanie książek", etap - wojewódzki:
- Mateusz Czyżewski - udział,
- Martyna Nogieć - udział,
- Adrian Szmidt - udział,
- Kacper Misterski - udział,
- Kacper Krzemiński - udział.


Klasa VII- op. Monika Rydelek
1.  Organizator: S. P. w Toruniu, "VI Wojewódzki Konkurs Historyczny":
- Mateusz Czyżewski - udział ,
- Marcin Walczak - udział.


op. Adam Wojtczak
1. Gminny Turniej Unihokeja - dziewczęta I miejsce, chłopcy II miejsce.

2. Powiatowy Turniej Unihokeja - dziewczęta II miejsce.

 Sukcesy uczniów w II półroczu roku szkolnego 2017/2018