Menu

  Strona główna
  Dyrektor Szkoły
  Patron Szkoły
  Historia Szkoły
  Sześciolatek w klasie I
  Podręczniki szkolne
  Uczniowie
  Nauczyciele
  Kontakt
  Galeria
  Opieka zdrowotna
  Wymagania edukacyjne
  Samorząd Uczniowski
  Sukcesy szkoły
  Świetlica Szkolna
  Oddział przedszkolny
  RODO
Licznik odwiedzin

Kalendarz

  Marzec 2019  
Pn Wt śr Cz Pt So Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Koła zainteresowań

  PCK
  Biblioteka
  Basen
  Koło plastyczne
  Koło języka angielskiego
  koło religijne
  Koło sportowe
  Koło regionalne
  Koło teatralne "Aktor"
  Koło polonistyczne "PLEJADA"
  Koło teatralne dla klas II-III
  Koło polonistyczne dla klas czwartych
Koncepcja pracy szkoły

  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Nasz uczeń

 

Aktualności

,,MADAGASKAR"

Uczniowie klasy III miło rozpoczęli poniedziałkowy poranek .Podczas realizacji tematu  Dziennik z Madagaskaru  obejrzeli film animowany pod tytułem ,,Madagaskar", w  którym to lew, zebra, hipopotam i żyrafa zostają wysłane statkiem z nowojorskiego zoo do Afryki . Była to świetna okazja do przybliżenia informacji dzieciom o największej wyspie Afryki . Uczniowie miło spędzili czas.

Aleksandra Dybowska

więcej
Walentynki w kinie

   13 lutego przedszkolaki i uczennice klasy pierwszej, z okazji zbliżającego się Dnia Zakochanych, wybrały się do Multikina we Włocławku. Oglądając seans pt. "Asterix i Obelix tajemnica magicznego wywaru" wszyscy dobrze się bawili i miło spędzili czas. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

                                       Dagmara Byczek

więcej
WALENTYNKI

Samorząd szkolny oraz klasa VIII pod opieką pani Elżbiety Czapskiej zorganizowała w dniu dzisiejszym walentynki. Wszyscy uczniowie byli ubrani w czerwone stroje, każda klasa udekorowała drzwi od swojej sali lekcyjnej. Dzieci i młodzież w ramach zajęć świetlicowych pod opieką pani Aleksandry Dybowskiej wykonały witraże którymi ozdobiono okna na korytarzach oraz w świetlicy szkolnej. Nie zabrakło również poczty walentynkowej która sprawiła wszystkim wiele radości.

Aleksandra Dybowska

więcej
SERDECZNIE ZAPRASZAMY


więcej
Gotowanie na śniadanie :)

O tym, że naukę najlepiej połączyć z zabawą, wiadomo od dawna. Kontynuując tradycję z ubiegłego roku, uczniowie klasy 7 przygotowywali na zajęciach przepyszne kanapki. Aby można było je zjeść, musieli opisać je w języku niemieckim. Lekcja dostarczyła wszystkim dużo frajdy i zabawy i pozwoliła doskonale utrwalić smakowite słownictwo.

Deutschlehrerin-J. Drążek

więcej
SUKCESY UCZNIÓW CIESZĄ NAJBARDZIEJ

Miło nam poinformować, że w miniony piątek (tj.08.02.19) uczestniczyliśmy w uroczystym wręczeniu nagród w ogólnopolskim konkursie plastycznym ,, Młodzież zapobiega pożarom". Wydarzenie miało miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury w Czołowie. Wręczenie nagród umilał występ zespołu ,,Kujawioki od Dobrego". Były tańce, śpiew a także pokaz kiszenia kapusty. Dzieci dowiedziały się również jak robione jest masło, które później mogliśmy skosztować. Uczniowie który otrzymali nagrody: Paweł Małkowski z klasy III oraz Bartłomiej Piernik z klasy IV. Serdecznie gratulujemy!

 

Monika Rydelek

Aleksandra Dybowska

więcej
,,Dobrze Cię widzieć"

W ramach Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjno-Informacyjnej  ,,Bezpieczna droga" nasi uczniowie zostali w 100% wyposażeni w bezpłatne kamizelki ostrzegawcze współfinansowane ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości RP. Pamiętajmy zatem, aby zawsze być widocznym na drodze. To uchroni nas przed niebezpiecznym wypadkiem.

więcej
MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY-ZIMOWE ZABAWY NA ŚNIEGU!

W poniedziałek 4 lutego uczniowie klasy Vb pod opieką pana Adama Wojtczaka ulepili pięknego bałwana. Dzieci z klas młodszych wykorzystały tę okazję by również pobawić się na świeżym powietrzu czerpiąc mnóstwo przyjemności z zimowej aury. Uczniowie przypomnieli sobie zasady bezpiecznego zachowania się podczas zabaw na śniegu.

Aleksandra Dybowska

więcej
ZDROWE ODŻYWIANIE -SAŁATKA OWOCOWA

W ramach zajęć świetlicowych uczniowie klasy III oraz Vb przygotowali smaczną i zdrową sałatkę owocową. Przed przystąpieniem do pracy przypomniane zostały zasady zdrowego odżywiania. Zajęcia sprawiły dzieciom dużo radości.

Aleksandra Dybowska

więcej
DZIEŃ POPCORNU!

DZIEŃ POPCORNU!

więcej

 strona:  1 2 3 4 5 6 7