Menu

  Strona główna
  Dyrektor Szkoły
  Patron Szkoły
  Historia Szkoły
  Sześciolatek w klasie I
  Podręczniki szkolne
  Uczniowie
  Nauczyciele
  Kontakt
  Galeria
  Opieka zdrowotna
  Wymagania edukacyjne
  Samorząd Uczniowski
  Sukcesy szkoły
  Świetlica Szkolna
  Oddział przedszkolny
  RODO
  Jadłospis
Licznik odwiedzin

Kalendarz

  Grudzień 2020  
Pn Wt śr Cz Pt So Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Koła zainteresowań

  PCK
  Biblioteka
  Basen
  Koło plastyczne
  Koło języka angielskiego
  koło religijne
  Koło sportowe
  Koło regionalne
  Koło teatralne "Aktor"
  Koło polonistyczne "PLEJADA"
  Koło teatralne dla klas II-III
  Koło polonistyczne dla klas czwartych
Koncepcja pracy szkoły

  Misja szkoły
  Wizja szkoły
  Nasz uczeń

 

Aktualności

Ogłoszenie wyników konkursów przeprowadzonych w ramach tygodnia z językiem angielskim

1.      Konkurs piosenki w dwóch kategoriach klas:

  •          I-III

1 miejsce:  Amelia Moszczyńska

2 miejsce: Lidia Danielak

3 miejsce: Lena Maciejewska oraz Piotr Zeszut

  •         IV-VIII

1 miejsce: Wiktoria Niedosmiałek

2 miejsce: Julia Jałoszyńska

3 miejsce: Katarzyna Roszak

Oceny konkursów dokonało Jury:

o   p. Ewa Orłowska- nauczyciel szkoły muzycznej I stopnia w Radziejowie

o   p. Kamila Sikorska- nauczyciel szkoły muzycznej I stopnia w Radziejowie

o   p. Zbigniew Tumiński- nauczyciel języka angielskiego Szkoły Podstawowej

     w Osięcinach

 

 

 

2.      Konkurs Masterchef:

 

1 miejsce: Amelia Moszczyńska

2 miejsce: Katarzyna Szajerska

3 miejsce: Paweł Małkowski oraz praca Pauliny Kaczmarek i Martyny Wisniewskiej

Oceny konkursu dokonało Jury:

o   p. Wioletta Niemczyk - nauczyciel języka angielskiego Szkoły Podstawowej
w Bądkowie

o   p. Łukasz Ziółkowski - wieloletni lektor języka angielskiego Szkoły Językowej Oxford

o   p. Zbigniew Tumiński- nauczyciel języka angielskiego Szkoły Podstawowej

     w Osięcinach



1.      Konkurs plastyczny : My British dream:

 

1 miejsce: Sebastian Gregor

2 miejsce: Lidia Orłowska, Kinga Łodygowska

3 miejsce: Michał Szajerski oraz Piotr Zeszut

Oceny konkursu dokonało Jury:

o   p. Wioletta Niemczyk - nauczyciel języka angielskiego Szkoły Podstawowej
w Bądkowie

o   p. Joanna Drążek - nauczyciel języka niemieckiego w Szkole Podstawowej w Bądkowie i Koscielnej Wsi

o   p. Zbigniew Tumiński- nauczyciel języka angielskiego Szkoły Podstawowej

     w Osięcinach

 

Dziękuję Jury za dokonanie oceny prac poszczególnych konkursów.

Gratuluję zwycięzcom oraz dziękuję nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursów i udział w tygodniu z językiem angielskim w nauczaniu zdalnym oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w działania.

 

p. Sylwia Lazar- nauczyciel języka angielskiego
w Szkole Podstawowej w Radziejowie;

p. Agnieszka Młotkowska- nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej
w Osięcinach

p. Wioletta Niemczyk - nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Bądkowie;

p. Ewa Orłowska - nauczyciel szkoły muzycznej I stopnia w Radziejowie

p. Kamila Sikorska - nauczyciel szkoły muzycznej I stopnia w Radziejowie

p. Joanna Drążek - nauczyciel języka niemieckiego w Szkole Podstawowej
w Bądkowie i Koscielnej Wsi

p. Krzysztof Banasiak - nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej
w Osięcinach;

p. Zbigniew Tumiński -nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej
w Osięcinach ;

p. Łukasz Ziółkowski - wieloletni lektor języka angielskiego Szkoły Językowej Oxford

 

 Sabina Jałoszyńska